tr en

Copyright © 2018
Vidy Baby Tüm Hakları Saklıdır. inotek

Kurumsal

Hakkımızda

2004 yılından bu yana Diyarbakır organize sanayi bölgesinde 18.500 m² alan üzerine kurulu 4.000 m² kapalı alanı bulunan Özdem tüketim malları san ve tic ltd şti çocuk bezi ve ıslak havlu üretimi yapmaktadır. Özdem Tüketim aylık 13 milyon adet çocuk bezi, 2.600.000 paket ıslak havlu üretim kapasitesine sahiptir.

Teknolojik altyapı desteği, son teknoloji tesisi, sürekli kontrol, yüksek üretim kapasitesi ve çevreci yaklaşımıyla üretimlerini gerçekleştirdiği özdem tüketim’in bu yeni yatırımı’ kalite-fiyat performansını artırarak, tüketici taleplerine daha iyi cevap verebilen ve rekabet şansını arttıran avantajlar sağlamaktadır.

Özdem tüketim dinamik, genç işletmesi ile sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için, ileri teknoloji yatırımlarına ve kapasitesine arttırmaya yönelik çalışmaları ile istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. özdem tüketim gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çağdaş, tüketici haklarına saygılı çalışanlarının mutluluğuna odaklı Kurumsal politikasına bağlı kalarak müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim-satış ve insan kaynakları yatırımlarına devam etmektedir.

Satış ve Pazarlama

Şirketimiz üretim kapasitesinin %60 ını yurtiçi'ne,%40 ını yurtdışına ihraç etmektedir. Özdem Ltd.Şti. gerek yurt içinde gerekse yurt dışında nihai tüketiciye hızla ulaşabilmek için her gecen gün yeni bölgeler ve yeni dağıtım kanallarına ulaşmaktadır. Güçlü ve dinamik yapısı ile geniş bir alana satış ve pazarlama yapılmaktadır.

Ekonomi Politikamız

Tamamıyla hijyenik olan ürünlerimiz siz değerli annelerin hassasiyeti göz önünde tutularak üretildi. Üstelik her bütçeye uygun. Kaliteden ödün vermeden en iyisi üretildi.

Misyonumuz

Özdem Ltd. Şti. olarak tüketicinin gelişen tüketim beklentilerine sürekli takip ederek, en sağlıklı, en kaliteli, çevreye en az zarar veren, son teknoloji kullanılarak ürünlerini en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde pazara sunmayı misyon olarak üstlenmiştir.

Vizyonumuz

Özdem Ltd. Şti. olarak firmamızı sektöründe karlı ve kalıcı bir şirket haline getirerek, bölgede ve yurt içi pazarında en üst seviyelere taşımaktır. Böylece hem bölge ekonomisine hem de ülke ekonomisine katkı sağlamış olacağız.