tr en

Copyright © 2018
Vidy Baby Tüm Hakları Saklıdır. inotek

Üretim

Üretim ve Fabrika

Özdem Tüketim Malları ve San. Tic. Ltd. Şti olarak 2004 yılından bu yana organize sanayi bölgesi diyarbakır’da 18.500 m² alan üzerine kurulu 4.000 m² kapalı alanı bulunan tesislerimizde Vidy, Pamba, Viky, Pipex ve Naz markalarıyla çocuk bezi ve ıslak havlu ürünlerinin üretimi yapılmaktadır. Ürünlerini dünya standartlarındaki üretim teknolojisiyle Diyarbakır organize sanayi bölgesindeki Üretim Tesisleri'nde üretmektedir. Deneyimli ve konusunda uzman genç ve dinamik kadrosuyla sürekli gelişen büyüyen tesisimizde üretimi sağlamaktadırlar.

Teknolojik altyapı desteği, son teknoloji tesisi, sürekli kalite, kontrol, yüksek üretim kapasitesi ve çevreci yaklaşımıyla üretimlerini gerçekleştirdiği Özdem Ltd. Şti. kalite-fiyat performansını artırarak, tüketici taleplerine daha iyi cevap verebilen ve rekabet şansını artıran avantajlar sağlamaktadır.

Gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çağdaş, tüketici haklarına saygılı ve çalışanlarının mutluluğuna odaklı bir şirket olarak bulunduğu sektörlerde lider olmayı hedef edinen Özdem Gurubu, yaygın satış ağı, geniş ürün yelpazesiyle, doğu güney doğunun haklı gururu olmuş. Türkiye pazarına ve ihracata ürettiği ürünlerle güvenilen markalara sahip olmuştur.